Kontakt

Kierownik działu

  • +48 662 253 861

  • Dział obsługi sklepów z odzieżą używaną

  • +48 604 083 411

  • sklepy@wtorpol.com.pl

Kontakt

Dział Eksportowy

  • +48 606 609 886

  • eksport@wtorpol.com.pl

Kontakt

Dział sprzedaży czyściwa

  • +48 604 503 294

    +48 668 157 166

  • czysciwo@wtorpol.com.pl

Sklepy

Firma Wtórpol posiada sieć 90 sklepów z odzieżą używaną, zlokalizowanych w centralno-południowej Polsce. Wszystkie występują pod wspólną marką „Wtórpol”.

Sklepy „second hand” od wielu lat z powodzeniem funkcjonują na całym świecie. Stanowią alternatywę dla wielkich sieci, oferując dobrej jakości, oryginalną odzież w konkurencyjnych cenach.

Wyjątkowość naszych sklepów opiera się na cotygodniowej, całkowitej wymianie towaru. Każda sztuka jest indywidualnie wyceniana. Nasi klienci zdążyli się już przyzwyczaić do obowiązujących we wszystkich sklepach promocyjnych dni - przecena 50 % i wyprzedaż od 1 zł.

Dzięki takiemu systemowi sprzedaży, połączonemu z niskim cenami, sieć sklepów z logo Wtórpolu codziennie odwiedzają tysiące ludzi. Fachowa obsługa sprawia, że każdy klient, przychodzący do naszego sklepu wyjdzie z niego w pełni usatysfakcjonowany, dokonując udanych zakupów dla siebie i rodziny.

Eksport

Firma Wtórpol jest jednym z największych eksporterów odzieży używanej i czyściwa fabrycznego w Europie.

Korzystając z nowoczesnych rozwiązań w zakresie sortowania odzieży, oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu, zdołaliśmy osiągnąć długotrwałą i stabilną współpracę z naszymi kontrahentami biznesowymi na całym świecie.

Odzież eksportujemy do wielu krajów afrykańskich i azjatyckich, oraz państw w Europie. Efektem doskonałej współpracy z naszymi partnerami z różnych krajów jest eksport ponad 1000 kontenerów z odzieżą rocznie.

Firma Wtórpol posiada świadectwo Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO, potwierdzające przestrzeganie przepisów prawa unijnego przy dokonywaniu transakcji. Certyfikat AEO znacznie ułatwia międzynarodowy obrót towarowy, skraca czas odpraw celnych i zmniejsza liczbę kontroli.

Eksport naszych towarów stanowi ważną i rozwojową gałąź działalności Wtórpolu. Wciąż zdobywamy kolejnych klientów na całym Świecie.

Czyściwo

Firma Wtórpol jest największą w Polsce firmą zajmującą się produkcją czyściwa fabrycznego. Produkujemy go średnio 500.000 kilogramów miesięcznie. Od dwóch dekad zaopatruje w czyściwo firmy na terenie całego kraju.

Czyściwo fabryczne składa się w stu procentach z bawełny, przez co charakteryzuje się wysokimi własnościami absorpcyjnymi. Udostępniamy je w sprasowanych, 10 – kilogramowych kostkach, zawierających elementy o wymiarach 60x60 cm.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zamówiony towar dostarczamy do zamawiającego własnym transportem na terenie całego kraju. Zamówienia zawsze realizowane są terminowo. Czyściwo produkowane przez Wtórpol posiada atest Polskiego Związku Higieny.

Nasza oferta obejmuje następujący asortyment:
Czyściwo bawełniane białe
Czyściwo pościel biała
Czyściwo pościel kolor
Czyściwo trykot jasny
Czyściwo trykot kolor
Czyściwo frotte

Przy zamówieniach większych ilości istnieje możliwość negocjacji ceny!