Aktualności - Wtórpol

 • 07.02.2018
  Tekstylia z Wtórpolu ... dziełem sztuki

  W ostatnim czasie mieliśmy niezwykłych gości. Weronika Wysocka, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie wraz z filmowcem Janem Wężem dokumentowali pracę naszej sortowni odzieży.

 • 22.01.2018
  Charytatywny bal z minister Anders

  Przedstawiciele firmy Wtórpol tradycyjnie już uczestniczyli w dorocznym balu charytatywnym, organizowanym przez Bractwo Miłosierdzia. Gościem specjalnym tegorocznej, XIX edycji balu była minister Anna Maria Anders. W trakcie tego wieczoru odbyła się aukcja, na którą przedmioty podarowały najważniejsze osoby w państwie, z prezydentem Andrzejem Dudą na czele.

 • 27.12.2017
  Wigilijne spotkanie z pracownikami

  W piątek 22 grudnia pracownicy spółki Wtórpol wraz z prezesem Leszkiem Wojteczkiem, jego żoną Ewą i synem Tomaszem wzięli udział w spotkaniu świątecznym.

 • 15.12.2017
  Złota 100 województwa

  Wtórpol w „Złotej Setce” województwa

  Dziennik Echo Dnia opublikował coroczny ranking stu największych firm w regionie świętokrzyskim.

 • 27.11.2017
  41 charytatywny koncert Fundacji Daj Szansę

  W sali koncertowej Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Z. Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej odbył się 41. charytatywny koncert, zorganizowany przez Fundację Daj Szansę, zajmującej się pomocą materialną dla najzdolniejszych młodych mieszkańców powiatu, pochodzących z niezamożnych rodzin.

 • 13.11.2017
  120 biegaczy na 99 lat niepodległości

  W niedzielę 12 listopada w południe w Skarżysku – Kamiennej rozpoczął się II Powiatowy Bieg Niepodległości. Na starcie stanęło 120 biegaczy i biegaczek.

 • 13.11.2017
  11 listopada Święto Niepodległości

  Uczciliśmy Święto Niepodległości, Pamiętając o tych, którzy kiedyś walczyli o wolną Polskę, z wdzięczności dla nich złożyliśmy pod Pomnikiem Bojowników o Wolność i Niepodległość wieniec od władz i pracowników naszej firmy. 

 • 20.10.2017
  SzantySkar z muzyką morza po raz siódmy

  W skarżyskim klubie muzycznym Semafor odbyły się Skarżyskie Spotkania z Piosenką Żeglarską „Szantyskar”. Była to siódma edycja największej imprezy szantowej w regionie świętokrzyskim. Festiwal zorganizowało towarzystwo żeglarskie „Sterna” i zespół Old Marinners.

 • 15.09.2017
  W skarżyskim "Wtórpolu" powstanie... paliwo z ubrań

  Firma Wtórpol to największe prywatne przedsiębiorstwo w powiecie skarżyskim. Daje pracę ponad tysiącu osób. Na rynku działa od ćwierć wieku, obecnie jest światowym potentatem w branży recyklingu tekstyliów...

 • 20.08.2017
  Wtórpol Półmaraton Rejów po raz XVII